Uroki Doliny Sanu

Zachwycające Beskidy Wschodnie

Bieszczady są grupą niezbyt wysokich gór zlokalizowanych na terenie wschodnich Karpat. To magiczne łańcuchy górskie charakteryzujące się swoistą aurą, rzadką w Polsce roślinnością oraz zwierzyną jak i niecodziennym rozmieszczeniem rzek oraz łańcuchów górskich. Choć nie zaliczane są do wysokich szczytów w Polsce, to spacery na tym terenie sprawiają Polakom wiele przyjemności.

Szlaki turystyczne są uczęszczane zarówno latem jak i zimą i jesienią natomiast graniczenie krainami objętymi ochroną zlokalizowanymi w obrębie Ukrainy i Słowacji umila wizytę w Bieszczadach.

Dolina w pobliżu rzeki San przyciąga swym pięknem

pola i góry
Jednym z najładniejszych obszarów zlokalizowanych w obrębie północnych Bieszczadów wydaje się być Dolina Sanu. Tworzy otulinę Parku Narodowego w Bieszczadach i jest zabezpieczeniem przed negatywnymi skutkami niszczycielskich skutków ludzi. Specyficzną atmosferę tworzą stare kompleksy leśne, które tworzą ostoje dla dużych gatunków fauny. Bycie w tym urokliwym zakątku jest związana z różnorodnymi atrakcjami. Imprezy integracyjne w górach zorganizowane dla turystów, cudowne szlaki, niespotykane ukształtowanie terenu oraz szczególna bioróżnorodność powodują, iż spędzający tam czas Polacy z chęcią powracają do Doliny Sanu. Pobyt w parku nie łączy się jedynie z obserwowaniem jego roślinności ale również z byciem na terytorium ważnego obszaru Ochrony Siedlisk i ptactwa.

Jedyne miejsce na relaks

W obrębie Doliny Sanu zlokalizowanych jest zaledwie kilka osad. Goście zatrzymują się w gospodarstwach agroturystycznych i ośrodkach wypoczynkowych jakie graniczą z ze zbiorowiskami leśnymi. Wyjątkową propozycję pobytu w górach umożliwia imprezy integracyjne w górach zielonapolana.com.pl. Ośrodek Zielona Polana zlokalizowany na terenie obszaru u wrót Bieszczad dostarczy relaks dla całej rodziny jak i kolonistom. Gdyż mogą spróbować wiele przyjemności, wśród których są zabawy integracyjne, edukacja na łonie natury a także spływy kajakowe.
szczyt gór
Karpaty Wschodnie wydają się wspaniałym miejscem do wypoczynku.Nie ma tu tylu odwiedzających jak w Zakopanym a niespotykane gatunki roślin i zwierząt urozmaicają pobyt na tym obszarze. Bieszczady Zachodnie bywają najbardziej niezawodnym środkiem na rozluźnienie. Zapewniają energię oraz umożliwiają jedyny taki relaks.