Poznaj szczególną markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Mimo, że każde dziecko jest inne to rodzice chcą dla nich jednego – aby czuły się poprawnie oraz bez przeszkód realizowały swoje marzenia. Z myślą o malutkich marzycielach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które pozwolą czuć się Twojemu dziecku wyjątkowo.

Jak to się rozpoczęło
Wszystkie rodzicielki znają tę sytuację – wszystkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my pragniemy, aby nasze dzieci wyglądały wyjątkowo, bowiem jakkolwiek takie właśnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli oraz Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten kłopot – stworzyła interesującą kolekcję ubranek dziecinnych, które pozwalają jej potomkom wyglądać zupełnie inaczej niż inni.

Fason ponad wszystko

Po paru miesiącach działalności stworzone przez nią nieprzeciętne ubranka stały się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. W projektach Magdy nie odnajdziemy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w agresywnych kolorach – to ubranka z klasą, spełniające wyczekiwania rodziców, a przede wszystkim odpowiadając zainteresowaniom ich pociech.
Ubranka Kids on the Moon znamionują wyważone odcienie oraz fasony, które pozwolą na kreowanie poprawnie skomponowanych kompletów – już nie musimy trwonić czasu oraz martwić się o to, że strój Waszego potomka jest niespójny, bowiem wszystkie elementy stroju do siebie pasują.
Odpowiedniej jakości materiały kluczem do sukcesu
Oryginalne ubranka dziecięce marki kids on the moon utworzone przez Magdę to zarysy utworzone z myślą o maluchach. Miękkie oraz naturalne tkaniny ułatwią dzieciom zabawę oraz dzielnie zniosą ich na co dzień przygody. Marka używa tylko optymalne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u znacznej większości konkurencji, w krajach azjatyckich.

Wyjątkowa propozycja

Marka oferuje wysokiej jakości produkty, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub suknie. Jej flagowym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w kolorach tęczy. Urocze kreacje będą akompaniować milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich poprawnie oraz wyjątkowo. Bo maluchy zasługują na to, co perfekcyjne!